Vanwege de voortdurende lockdown heeft opleidingsinstituut Autoniveau een deel van zijn klassikale trainingen vervangen door nieuwe, digitale trainingen. Het gaat daarbij om trainingen die specifiek voor online zijn ontworpen.

In 2020 zijn na de eerste lockdown ook al trainingen aangepast. De nieuwe trainingen zijn in de basis al digitaal. Autoniveau meent dat de trainingen daardoor beter aansluiten bij de leerbehoeften van de deelnemers. Het gaat om twee technische trainingen, over ADAS en roetfilters op benzinesystemen, alsook een Pass Thru-training. De trainingen worden ook in deze nieuwe vorm aangeboden door de partners van Autoniveau, Automotive Academy en Koskamp Opleidingen.

Ruud Beukers, directielid van Autoniveau: “Hoewel veel autotechnici een praktijktraining hoog waarderen, worden ook online trainingen en virtual classroom-trainingen steeds beter beoordeeld. Ook de technieken die in de trainingen worden toegepast, zoals diverse korte video’s, geven meer interactie, waardoor de deelnemer actief meedoet en het leereffect wordt vergroot.”

Hoe werkt het?

De trainingen bestaan uit een online deel als voorstudie waarbij de deelnemer op elk gewenst moment en eigen tempo de lesstof tot zich neemt. Daarna volgt een virtual classroom-training, waarbij live een presentatie wordt gegeven en de deelnemers vragen kunnen stellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties