Stellantis en MSX International kondigen de oprichting aan van een nieuwe joint venture die zich volledig richt op het versterken en verder professionaliseren van de ondersteuning van het Eurorepar Car Service-netwerk (ERCS), de universele garageformule van Stellantis.
Met deze samenwerking willen beide organisaties de operationele slagkracht van het netwerk vergroten en extra expertise inzetten om ERCS-partners te ondersteunen in hun groei en dagelijkse activiteiten. Het netwerk van Eurorepar Car Service telt wereldwijd ruim 6400 bedrijven, waarvan 140 in Nederland.
Stellantis
De joint venture heeft geen impact op het eigenaarschap van Eurorepar Car Service. De ERCS-organisatie, het merk en het netwerk blijven volledig eigendom van Stellantis. De samenwerking met MSX International richt zich uitsluitend op het leveren van ondersteunende diensten om het netwerk verder te versterken.
Doel
Stellantis en MSX International bundelen hun krachten om een gespecialiseerd operatiemodel neer te zetten dat zich onder andere richt op:
- operationele ondersteuning van ERCS-werkplaatsen;
- coördinatie en optimalisatie van onderdelenprogramma’s;
- netwerkontwikkeling en performance-verbetering;
- implementatie van tools en processen die bijdragen aan klanttevredenheid en efficiëntie.
De lokale ERCS-teams en het bestaande management blijven ongewijzigd functioneren.
Aanvullend
De nieuwe joint venture werkt aanvullend en levert extra capaciteit en expertise, zonder bestaande structuren te vervangen. “Eurorepar Car Service is een strategisch onderdeel van onze onafhankelijke aftermarketactiviteiten. Deze joint venture stelt ons in staat om ons netwerk nog effectiever te ondersteunen en klaar te maken voor de toekomst”, aldus Stellantis.
“Wij zijn trots om onze expertise in service- en netwerkoperaties in te zetten binnen deze samenwerking. Samen brengen we een sterk fundament voor groei en verdere professionalisering van het ERCS-netwerk”, zegt MSX International.