Vanaf januari 2023 is Ruben Vogel aangesteld als commercieel directeur van Forté Benelux. Daarmee volgt hij Rainier Koers op, die na zijn jarenlange inzet het stokje heeft overgedragen.

Ruben Vogel was de afgelopen jaren in diverse functies werkzaam bij Berner Produkten, Stern Groep en Lasaulec. Hij zal in de komende jaren de koers van Forté Benelux voortzetten, samen met een team van technisch adviseurs.

Schoon presteert beter

Onder het motto ‘Een schone motor presteert beter’ is Forté Benelux al ruim dertig jaar actief in Nederland als specialist in het oplossen van de vervuiling van brandstofsystemen en motoren in verschillende branches, waaronder mobiliteit. De producten van Forté worden uitsluitend verkocht via Authorised Service Centers, niet rechtstreeks aan particulieren. Daarnaast heeft Forté adviseurs die zijn klanten kunnen voorzien van advies en technische ondersteuning.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties