Ford Nederland is een nieuwe samenwerking aangegaan met opleidingsinstituut Innovam om technische medewerkers op te leiden.

In het nieuwe trainingsprogramma van Ford Nederland spelen onder meer de vereiste kwalificaties op het gebied van auto’s met een geëlektrificeerde aandrijflijn een nog grotere rol. Hierbij wordt het kennisniveau van alle technici getoetst en vervolgens vastgesteld welke op maat gemaakte opleidingen het beste bij hen passen. Met dit nieuwe opleidingsplan wordt elke technicus intensief opgeleid tot Ford Qualified Technician of Ford Expert.

Fiesta mHEV

Onlangs heeft Innovam dertien nieuwe mild hybride Ford Fiesta’s aangekocht. Onder het motto ‘samen groeien met Ford’ komen schoolverlaters én technici van universele autobedrijven in contact met de modernste technieken. De dertien Fiesta’s worden ingezet door Innovam en AutoNiveau, voor hun technische trainingen.

De Fords zijn voorzien van de nieuwste technologieën en systemen, waardoor ze kunnen worden ingezet voor uiteenlopende trainingen op het gebied van elektrificatie (mHEV), rij-assistentietechnologie en de modernste motortechnologieën. Innovam zet de nieuwe Fiesta’s onder andere in voor het trainen van studenten op moderne voertuigtechniek. AutoNiveau voor hun praktijktrainingen voor vaktechnici.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties