General Motors heeft de terugroepactie voor de Chevrolet Bolt uitgebreid naar alle typen en modeljaren. In totaal verwacht de fabrikant een slordige 1,8 miljard dollar aan deze recall te moeten spenderen.

Het zustermodel van de Bolt, de Opel Ampera-E, ontkomt ook niet aan de terugroepactie. Aanstichter van het recallprogramma is uiteindelijk het Zuid-Koreaanse LG Chem, de leverancier van de accucellen.

In het kader van de terugroepactie worden de defecte accupakketten vervangen. Tot die tijd krijgt de gebruiker het advies de auto niet volledig te laden, maar maximaal tot negentig procent.

In Nederland zijn volgens dataleverancier RDC 34 Chevrolets Bolt geregistreerd met bouwjaren liggend tussen 2016 en 2019. Van de Opel Ampera-e zijn het er 3195, verdeeld over de bouwjaren 2017-2020.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
26 mei 2026
Same day delivery in de autobranche: waarom je bezorgoperatie nét zo belangrijk is als je voorraad
25 mei 2026
Vraag het de jongens
Meest bekeken berichten
Recente reacties