Vakgarage voegt met ingang van 1 maart vijf nieuwe autobedrijven toe aan zijn netwerk. Daarmee komt de totale omvang van de formule op 318 ondernemers.

De vijf autobedrijven die toetreden zijn: Dorscheidt (Eygelshoven), Heije (Ede), Van Kwawegen (Ridderkerk), Roberts (Den Haag) en Van der Tholen (Barendrecht). Drie van de vijf nieuwkomers hadden nog geen formule; Van Kwawegen en Van der Tholen zijn erkend reparateur Opel en voegen Vakgarage toe aan de dienstverlening.

De formule hoopt eind dit jaar uit te komen op 330 à 340 deelnemers, zegt Christien den Uil, directeur Vakgarage Projekten. Enkele jaren verder de toekomst inkijkend ligt er een omvang van vierhonderd aangesloten bedrijven, “waarbij kwaliteit gaat boven kwantiteit.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties