Autobedrijf Johan van den Oever uit Veldhoven is het zeshonderdste lid dat zich aansluit bij de Verenigde Autobedrijven Samen Sterk (VASS).

Johan van den Oever: “Ik heb al vaker gehoord over VASS van collega-ondernemers en na een leuk telefoongesprek met Claudine, een van de dames van VASS,  heb ik alle info nog eens doorgelezen en de stap genomen om aan te sluiten. De persoonlijke benadering, saamhorigheid, het kunnen stellen van vragen en lezen van ervaringen van andere ondernemers spreken me erg aan. En de voordelen bij leveranciers zijn nog eens mooi meegenomen!”, aldus Van den Oever.

Start

VASS startte in februari 2020 met 36 actieve ondernemers, die elkaar vonden in de eigen VASS-app, een platform waarin kennis gedeeld wordt, vragen beantwoord worden, alle voordelen te vinden zijn en ondernemers B2B-handel kunnen plaatsen. Initiatiefneemster Mirjam van der Rijt: “Een organisatie die er is voor de ondernemer is een verademing voor velen. Nu ben je mét elkaar in gesprek in plaats van over elkaar. Ook kun je waardevolle kennis delen die aankomt op de plek waar deze hoort. De leveranciers en partners die meebewegen in de app bevestigen dit en dragen hier hun steentje aan bij. Heel waardevol!” 

Kennisavonden

Ook organiseert VASS bijeenkomsten. Zo vinden begin 2024 door het land vier kennisavonden plaats, in samenwerking met in automotive gespecialiseerde advocaten, om ondernemers van handvatten en tips te voorzien rondom non-conformiteit. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties