Op de Autotechnica-vakbeurs in Brussel toont Hella de CSC Second Edition. Deze ADAS-toool voor camera- en sensorkalibratie heeft een aantal belangrijke wijzigingen ondergaan.

Zo is het apparaat nu ook geschikt om te combineren met een wieluitlijnsysteem. Dat zorgt volgens Hella voor een duurzame inzetbaarheid en een korte terugverdientijd.

Stand

Op de stand toont de fabrikant behalve de nieuwe tool ook een groot deel van zijn overige assortiment: van gloeilampen tot waarschuwingsverlichting, van sensoren tot starters & alternatoren. Maar ook OE-verlichtingstechnologie, remblokken, diagnose oplossingen en test- en afstelgereedschap.

Hella heeft verder de nodige beursacties. Zo kunnen bezoekers de aanschaf van een diagnoseapparaat terugverdienen, of een Smartwatch bekomen.

Innovaties

Autotechnica vindt dit jaar plaats van 29 maart tot en met 1 april Brussels Expo. Vier dagen lang kunnen bezoekers alle innovaties voor automotive & aftersales ontdekken tijdens deze grootste branchebeurs in de Benelux. Een must voor alle autoprofessionals.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
5 januari 2026
Winterweer stimuleert bandenverkoop KwikFit
5 januari 2026
Na jaren daling aantal auto-inbraken
5 januari 2026
3,9 procent meer occasions in december
5 januari 2026
De groten worden groter
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
Meest bekeken berichten
Recente reacties