De maand juli is wat betreft de B2C occasionverkopen vergelijkbaar met vorig jaar. Het eerste halfjaar liet echter een minnetje zien van 1,8 procent naar 572.901 auto’s en dat wordt met een stabiele maand niet helemaal hersteld.

De totale occasionhandel (B2B, B2C en C2C) groeit met 3,3 procent in juli (tov juli), zo blijkt uit cijfers van VWE. Over de eerste zeven maanden er is dan nog steeds een min, van driekwart procent weliswaar. Ten opzichte van juni staat er een min van 2,5 procent op de borden.

Meer onderling

De occasionverkopen B2C zijn dus in juli vrijwel gelijk gebleven met de aantallen in juli vorig jaar. De eerste zeven maanden van het jaar staat de teller echter anderhalf procent in de min. Autobedrijven handelden in juli meer onderling (6,8 procent) en ook consumenten onderling handelden toen meer (4,7 procent).
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
Meest bekeken berichten
Recente reacties