KPMG heeft dit jaar in de ‘Global Automotive Executive Survey’ gesproken met 200 topmanagers bij dealers, fabrikanten en leveranciers in de auto-industrie. Een meerderheid geeft aan dat elektrische auto’s de komende vijf jaar onbetaalbaar zullen zijn voor het grote publiek.

Er blijkt volgens KPMG veel vraag te zijn naar milieuvriendelijke auto’s. Maar consumenten zijn kritisch over de veiligheid, betrouwbaarheid en actieradius van elektrisch aangedreven voertuigen. Alleen met overheidssubsidies kunnen de voertuigen aantrekkelijk geprijsd worden.

Hybrides

Wel kan uit het onderzoek geconcludeerd worden dat er gerekend wordt op een aanhoudend sterke vraag naar hybride auto’s met een elektrische- en een benzinemotor. Maar liefst 94 procent van de ondervraagden geeft dit aan. Uit de resultaten blijkt ook de verwachting dat China de komende vijf jaar het meeste zal produceren en verkopen. De Verenigde Staten en India volgen. Download hier het volledige rapport >>
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties