Van Mossel Automotive Groep neemt per 1 mei Opel Kerckhaert Terneuzen over. Daardoor omvat het Van Mossel OPC Opel-cluster nu acht locaties, verspreid over Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland.

Luc en Jacqueline Kerckhaert noemen “veranderende marktomstandigheden, technische ontwikkelingen en daarmee gepaard gaande investeringen voor een klein zelfstandig bedrijf” als reden om een stap terug te doen. Van Mossel Automotive Groep is al aanwezig met een Ford-vestiging in Terneuzen. Sinds 1 mei voert Van Mossel onder hetzelfde het merk Opel.

Opel-showroom

Eric Berkhof, algemeen directeur Van Mossel Automotive Groep, kondigt aan dat op korte termijn gestart wordt met de bouw van een nieuwe Opel-showroom. Kerckhaert-klanten zullen daar dan te zijner tijd eveneens terecht kunnen voor (private)lease, schadeherstel, bedrijfswageninrichting, wagenparkbeheer, financieringen en verzekeringen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties