Van Mossel Automotive Groep neemt per 1 mei Opel Kerckhaert Terneuzen over. Daardoor omvat het Van Mossel OPC Opel-cluster nu acht locaties, verspreid over Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland.

Luc en Jacqueline Kerckhaert noemen “veranderende marktomstandigheden, technische ontwikkelingen en daarmee gepaard gaande investeringen voor een klein zelfstandig bedrijf” als reden om een stap terug te doen. Van Mossel Automotive Groep is al aanwezig met een Ford-vestiging in Terneuzen. Sinds 1 mei voert Van Mossel onder hetzelfde het merk Opel.

Opel-showroom

Eric Berkhof, algemeen directeur Van Mossel Automotive Groep, kondigt aan dat op korte termijn gestart wordt met de bouw van een nieuwe Opel-showroom. Kerckhaert-klanten zullen daar dan te zijner tijd eveneens terecht kunnen voor (private)lease, schadeherstel, bedrijfswageninrichting, wagenparkbeheer, financieringen en verzekeringen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
Meest bekeken berichten
Recente reacties