Karma Automotive verplaatst de Europese première van zijn elektrische Revero en Revero GT naar Nederland. De presentatie van 11 tot en met 13 maart volgt op de afgelopen vrijdag geannuleerde Autosalon Genève, in verband met het coronavirus.

“Het is belangrijk dat we doorgaan met de Europese lancering van Karma en de verschillende modellen”, zegt Rogier Kroymans, vp sales en network development van Karma in Europa. “De auto’s die we hier hebben, willen we gebruiken om een groter publiek bekend te maken met ons merk en de modellen.”

Media, potentiële distributeurs van het merk en klanten die interesse hebben worden uitgenodigd om de modellen te bezichtigen en om kennis te maken met leden van het Karma-managementteam. Het merk zegt inmiddels dealers te hebben gecontracteerd in Nederland, Zweden, Frankrijk en Spanje. Eind dit jaar wil Karma op alle belangrijke Europese markten vertegenwoordigd zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties