Wassink Autogroep neemt per 1 oktober Van Haren Autobedrijven (Venray, Boxmeer) over. Aan de merken Ford en Suzuki in de locatie Venray wordt Peugeot toegevoegd. Alle 28 medewerkers treden in dienst bij Wassink Autogroep.

Norbert van Haren blijft het gezicht voor de regio, maar per 1 oktober vanuit de afdeling verkoop. In Venray (foto) is Van Haren al 86 jaar actief als dealer van Ford.

Continuïteit

Wassink Autogroep wil met de overname op langere termijn haar continuïteit waarborgen en verdere expansie mogelijk maken. “Als ambitieuze mobiliteitsaanbieder past deze uitbreiding zeer goed in onze groeistrategie”, zegt Chiel van Zeijl, algemeen directeur. Het bedrijf heeft locaties in Arnhem, Boxmeer, Dodewaard, Doetinchem, Nijmegen, Oss, Velp, Venlo, Wamel, Winterswijk en Zevenaar. Daar komt nu Venray bij, waarmee de positie in Noord-Limburg versterkt wordt. De dealerschappen betreffen Peugeot, Citroën, DS, Ford en Kia. Bij de onderneming zijn ruim 355 mensen in dienst; de omzet bedraagt 160 miljoen euro. Wassink Autogroep typeert zichzelf als “een innovatief, kwalitatief en professioneel autobedrijf met de beleving van een dorpsgarage.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties