Per 1 januari 2022 sluiten nog eens negen bedrijven zich aan bij de keten van onafhankelijke ruitschadeherstelbedrijven 123Ruit.nl. Het totaal komt daarmee op 51 vestigingen.

Stefan Clijnk, voorzitter 123Ruit.nl: “Met de aansluiting van deze nieuwe vestigingen hebben we in een paar jaar tijd een landelijk dekkend netwerk gerealiseerd. Allemaal echte autoruitspecialisten met veel ervaring en bovenal de gedrevenheid die een zelfstandig ondernemer zo kenmerkt.”

Klanttevredenheid

Mede door de groei van het aantal klanten is er ruimte ontstaan om nieuwe vestigingen aan te sluiten. Clijnk: ” De groei die we in een paar jaar hebben door mogen maken, is nooit ten koste gegaan van onze klanttevredenheid. Sterker nog: met een 9,5 gemiddeld scoren we het hoogste cijfer in de branche. Daarbij zijn we erg verheugd dat ons vakmanschap en onze gedrevenheid zeer positief worden ontvangen in de markt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties