Geevers Auto Parts, specialist op het gebied van onderdelen voor schadeherstel in de Benelux, heeft met terugwerkende kracht vanaf 01-01-2017 Autoplaat Drachten overgenomen.

De bedrijven hebben al een jarenlange samenwerking. In het kader van continuïteit heeft Autoplaat Drachten ervoor gekozen de activiteiten onder te brengen bij Geevers Auto Parts.

Belangrijke stap

Beide partijen zien de overname als een belangrijke stap om de service te waarborgen en waar mogelijk te verbeteren. Ook zal volgens hen de gezamenlijke, jarenlange ervaring en sterke marktpositie in de schadebranche leiden tot nieuwe kansen. Gerben Huizinga, voormalig eigenaar van Autoplaat Drachten, zal bij Geevers Auto Parts de functie ‘Business Manager Noord Nederland’ uitoefenen. Daardoor blijft hij ook verantwoordelijk voor de vestiging in Drachten.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties