Geevers Auto Parts, specialist op het gebied van onderdelen voor schadeherstel in de Benelux, heeft met terugwerkende kracht vanaf 01-01-2017 Autoplaat Drachten overgenomen.

De bedrijven hebben al een jarenlange samenwerking. In het kader van continuïteit heeft Autoplaat Drachten ervoor gekozen de activiteiten onder te brengen bij Geevers Auto Parts.

Belangrijke stap

Beide partijen zien de overname als een belangrijke stap om de service te waarborgen en waar mogelijk te verbeteren. Ook zal volgens hen de gezamenlijke, jarenlange ervaring en sterke marktpositie in de schadebranche leiden tot nieuwe kansen. Gerben Huizinga, voormalig eigenaar van Autoplaat Drachten, zal bij Geevers Auto Parts de functie ‘Business Manager Noord Nederland’ uitoefenen. Daardoor blijft hij ook verantwoordelijk voor de vestiging in Drachten.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties