Marcel Kooij van Boekhorst Autoschade Veenendaal is door branchevereniging Focwa benoemd tot lid van verdienste. Voorzitter Peter Brussel en directeur Femke Teeling overhandigden op 5 oktober de oorkonde aan Marcel Kooij.

Peter Brussel: “Marcel Kooij heeft ontzettend veel voor de vereniging betekend. Jarenlang heeft hij erg veel inspanningen geleverd voor Focwa en haar leden onder andere als lid van de ledenraad en vanaf 2018 als voorzitter van de ledenraad.”

Directeur Femke Teeling: “Marcels bijdrage aan Focwa is zeer waardevol en we zetten dit graag kracht bij door hem een speciale plek binnen onze vereniging te geven. Daarom hebben de ledenraad en het algemeen bestuur van Focwa besloten om Marcel Kooij tot lid van verdienste te benoemen. Focwa is trots op leden die hart hebben voor de vereniging en bereid zijn zich daarvoor in te zetten.”

Op de foto: Marcel Kooij (rechts) en Peter Brussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties