Autobedrijf Kemper in Diepenveen is per 21 juni overgegaan op de huisstijl van Autovakmeester. Het bedrijf was al eerder toegetreden tot de garageformule en is vanaf nu ook als zodanig voor de klant herkenbaar.

Ton Sieljes is bij Partspoint Groep verantwoordelijk voor de garageformule Autovakmeester. Hij is erg blij met de toetreding van het bedrijf van Rutger Kemper: “Rutger is een erg betrokken ondernemer. Hij maakt ook deel uit van de franchiseraad en heeft vanaf het begin meegedacht over de naamsverandering van AD Autobedrijf in Autovakmeester. Hij is ook het schoolvoorbeeld van de ondernemer die we voor Autovakmeester in gedachten hebben: een lokale held en al jaren trouw lid. Hij heeft een erg mooi bedrijf, zijn we heel blij mee.”

Kleuren

Autovakmeester werd een jaar geleden gelanceerd als de opvolger van AD Autobedrijf. Begin dit jaar werd de honderdste deelnemer aan de garageformule bijgeschreven. Ton Sieljes: “Een aantal volgt nog de komende weken en na de zomervakantie. Ik denk dat nu zo’n driekwart van de deelnemers ook al in de kleuren van Autovakmeester is gestoken.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties