Autobedrijf Stipdonk heeft zich aangesloten bij de Mercedes-Benz Specialisten Groep. Eigenaar Theo Wassenaar is al jaren gefocust op dit merk en ziet de nodige voordelen van toetreding tot het samenwerkingsverband.

Het bedrijf uit Katwijk is in 1947 als transportbedrijf in Leiden begonnen. Na diverse uitbreidingen en verhuizingen streek het neer op de huidige locatie. Er werken acht mensen. Behalve voor Mercedes kunnen klanten (particulier en zakelijk) ook terecht voor reparatie en onderhoud aan andere merken. Daarnaast beschikt Autobedrijf Stipdonk over een eigen schadeafdeling.

Krachten bundelen

Met de toetreding tot het netwerk van MBSG is het bedrijf volgens Wassenaar voorbereid op een toekomst met complexere (ook elektrische) auto’s. “We zijn de enige Mercedes-specialist in Katwijk, de klanten weten ons te vinden. De samenwerking betekent voor ons: krachten bundelen en kennis vergroten. En voor onze klanten: altijd goed geschoold personeel en eerlijke prijzen.”

MBSG is een zelfstandige, onafhankelijke merkspecialistenvereniging. Zaken als bedrijfsvoering en -uitstraling, klantenbehandeling, klantenbegeleiding en het kennisniveau van de monteurs zijn vastgelegd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties