Met ingang van 1 januari 2020 neemt bandenservicebedrijf Bandimex uit Rotterdam collega PJ Bandenservice over, een bandenbedrijf dat eveneens in Rotterdam is gevestigd.

Het afgelopen jaar werkten de beide bedrijven al samen. Volgens een persbericht van Bandimex op Facebook heeft “deze succesvolle samenwerking” ertoe geleid dat Bandimex de concurrent per 1 januari overneemt.

Volgens het bericht verandert er op de korte termijn voor de klanten van beide bedrijven niet veel. Beide bedrijven blijven voorlopig onder eigen naam actief, vanuit de eigen locatie.

Verbouwing

In de zomer van 2020 wordt gestart met een verbouwing van de locatie van PJ Bandenservice aan de Van Meelstraat. In de loop van 2021 worden hier dan de activiteiten van beide vestigingen gebundeld onder de naam Bandimex.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties