Met ingang van 1 januari 2020 neemt bandenservicebedrijf Bandimex uit Rotterdam collega PJ Bandenservice over, een bandenbedrijf dat eveneens in Rotterdam is gevestigd.

Het afgelopen jaar werkten de beide bedrijven al samen. Volgens een persbericht van Bandimex op Facebook heeft “deze succesvolle samenwerking” ertoe geleid dat Bandimex de concurrent per 1 januari overneemt.

Volgens het bericht verandert er op de korte termijn voor de klanten van beide bedrijven niet veel. Beide bedrijven blijven voorlopig onder eigen naam actief, vanuit de eigen locatie.

Verbouwing

In de zomer van 2020 wordt gestart met een verbouwing van de locatie van PJ Bandenservice aan de Van Meelstraat. In de loop van 2021 worden hier dan de activiteiten van beide vestigingen gebundeld onder de naam Bandimex.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties