Bosch maakt een comeback in het internationale logistieke circuit van Doyen Auto. Dat gebeurt “aan de vooravond van grote investeringen door de onderdelendistributeur in Nederland”, meldt de onderneming.

Nadere details over dat laatste blijven vooralsnog uit, maar Kees Willemsen (manager sales & marketing Doyen Auto Nederland) zegt dat de toevoeging van Bosch sowieso de positie van Doyen gaat versterken. “Het is een iconisch merk en als zodanig voor onze grossiers en hun garages een welkome aanvulling op ons brede programma.”

Naast diagnoseapparatuur en airconditioningmachines komen slijtageonderdelen van Bosch in de catalogus: remschijven, remblokken en kits, filters, starters, dynamo’s en ruitenwissers. Deze producten liggen begin 2020 op voorraad in Doyen’s logistieke centra in Seneffe, Zwolle en Waalwijk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties