Denis van Altena, directeur van James Autoservice Nederland, heeft na zes jaar besloten te vertrekken bij de franchiseketen en verder te gaan als zelfstandig ondernemer.

Dit meldt het bestuur van de coöperatieve franchiseketen. Denis van Altena zal zijn functie per 7 december neerleggen. “Denis heeft de afgelopen jaren laten zien dat hij een groen hart heeft en heeft zich volledig ingezet voor James. Mede dankzij Denis is James uitgegroeid tot wat het nu is”, aldus voorzitter Dennis van Gend.

De lijn-Van Altena

Het bestuur laat bij het vertrek van Denis van Altena weten zijn lijn te willen voortzetten: groeien op het gebied van zakelijk werk, uitbreiding van het netwerk en daarnaast de naamsbekendheid en positie op de consumentenmarkt vergroten. Het bestuur gaat op zoek naar een opvolger voor Van Altena.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 april 2026
Subsidie tweedehands elektrische auto: inruil en sloop verplicht
20 april 2026
Apk-probleem eCall: miljoenen auto’s getroffen door verdwijnen 2G
20 april 2026
Particuliere eigenaar domineert cabriosegment
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
Meest bekeken berichten
Recente reacties