Eurorepar Car Service heeft in het eerste kwartaal van 2019 tien garagebedrijven aangesloten bij de formule. Daarmee staat de teller bij de multi-merkformule op 41; op korte termijn wordt nummer vijftig verwacht.

Vorige week werd al bekend dat Autobedrijf Bart Ebben in Malden zich had aangesloten. Datzelfde deden Garage Carson in Almere, Garage Henny Veenings in Wormerveer, Autobedrijf Kees van Nieuwamerongen in Veenendaal, Autobedrijf Groenewoud van Kesteren in Schagen, Autobedrijf G.J. Polman in Elst, Van der Linden van Sprankhuizen in Hoorn, Purmerend en Enkhuizen (3) en Aalten Auto’s in Swifterbant.

Onderdelenlijn

“Er is een sterk groeiende belangstelling vanuit de diverse kanalen zoals merkspecialisten, erkend reparateurs en universeel bedrijven”, aldus Harm Nieboer, manager Eurorepar Car Service. Deze belangstelling komt volgens hem mede voort uit het feit “dat wij als enige formule onderdeel zijn van een autofabrikant (PSA Groupe) en een eigen multi-merken onderdelenlijn hebben.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
15 oktober 2025
ETRMA wil overheidsprikkels voor betere banden
15 oktober 2025
De jaren negentig, deel twee
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
Meest bekeken berichten
Recente reacties