Ford Nederland heeft Baan Hengelo, Broekhuis Harderwijk en Misker in Emmen een award uitgereikt voor beste Ford-dealer op het gebied van service. Van Mossel Eindhoven en Wassink Venlo werden onderscheiden als beste dealers op het gebied van verkoop.

Met deze jaarlijks toegekende Chairperson’s Awards erkent Ford de beste dealerpartners, die zich gedurende het afgelopen jaar hebben onderscheiden met de hoogste klanttevredenheid wat betreft verkoop en service.

Optimaal

Johan Claassen, Managing Director van Ford Nederland, reikte de prijzen uit aan de winnaars: “We gaan bij Ford niet voor gemiddeld, maar voor het allerbeste. We monitoren en ondersteunen onze partners dan ook intensief, om er zo voor te zorgen dat we onze klanten altijd optimaal van dienst zijn. We feliciteren de vijf winnaars van harte met hun welverdiende onderscheiding.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties