Greve Banden Groothandel heet met ingang van 1 oktober 2017 G-Tyres. Vanwege de fors gestegen internationale verkoop had het bedrijf behoefte aan een meer internationale naam.

Greve Banden Groothandel uit De Lier staat bekend als leverancier van budgetbandenmerken als Zeta en Powertrac. Voor beide merken is Greve Banden Groothandel de exclusieve importeur in de Benelux.

Klei Tyres

Greve Banden Groothandel startte begin dit jaar, toen het de import- en verkoopactiviteiten van Klei Tyres overnam. Met de aanstaande verandering van naam krijgt het bedrijf ook een ander logo en een nieuwe website. Greve Banden Groothandel verzekert dat er voor de bestaande klanten niets verandert. Zij kunnen gewoon blijven bestellen via de oude website: berichten worden automatisch doorgestuurd en de inloggegevens voor de webshop veranderen evenmin.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
Meest bekeken berichten
Recente reacties