Onderdelenleverancier HC-Cargo sluit per 31 mei officieel de deuren in Etten-Leur. De commerciële activiteiten verhuisden eerder dit jaar al naar de vestiging in het Duitse Wilnsdorf. Bij HC-Cargo in Etten-Leur waren zeven vaste medewerkers in dienst.

Voor zijn klanten en de markt in de Benelux houdt HC Cargo dezelfde levertijden en diensten aan. Het productportfolio wordt breder, aangezien de locatie-Wilnsdorf een ruimer assortiment kan huisvesten. Medewerkers blijven de klanten in hun moedertaal bedienen. Daarnaast is er de e-Cargo webshop en het ACD-concept (Authorized Cargo Dealer) met een ‘shop-in-shop-oplossing’ waar autobedrijven hun bestellijst naartoe kunnen sturen.

Bosch

HC-Cargo Etten-Leur is een afdeling binnen Robert Bosch BV en een verkoopfiliaal van Bosch Automotive Aftermarket. Er is een specialisatie in auto-elektriciteit en verkoop van onder meer starters, dynamo’s, reparatie-onderdelen voor starters en dynamo’s, zekeringen, kabels, gloeilampen en zwaailichten. Holger Christiansen A/S werd in 2008 overgenomen en is sindsdien een merk van de Bosch Group.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties