Verlichtings- en elektraspecialist Hella is door General Motors uitgeroepen tot leverancier van het jaar. Dat gebeurde bij de 27e editie van de jaarlijkse verkiezing.

Hella was niet de enige die in de prijzen viel, want GM zette 133 van zijn beste toeleveranciers in het zonnetje. Ze hebben volgens de autofabrikant structureel de verwachtingen van GM overtroffen, het concern bijzondere toegevoegde waarde geleverd of voorzien van innovaties.

Innovaties

De winnaars zijn geselecteerd door een wereldwijd team van GM-experts op het gebied van inkoop, R&D, kwaliteit, productie en logistiek. “We leggen de lat hoog voor onze leveranciers”, zegt Steve Kiefer, GM senior vice president Global Purchasing and Supply Chain. “Ze hebben daarbóven gepresenteerd. Hun innovaties helpen ons om klanten een leven lang aan ons te binden.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties