Onder de noemer ‘Masters at Work’ heeft Hella een wedstrijd opgezet die draait om bijzondere werkplaatsen. De verlichting- en elektronicaspecialist zoekt ‘coole medewerkers, chique auto’s of een prachtige locatie’.

De wedstrijd loopt tot 20 november 2017 en speelt zich af in diverse landen, waaronder Nederland. Deelnemers kunnen inschrijven op de campagnewebsite of door klanten worden genomineerd. Vereist zijn een korte motivatie en enkele foto’s van de betreffende werkplaats.

Fotoshoot

Uit alle aanmeldingen kiest een Hella-jury dertien winnaars, die een fotoshoot krijgen met Rafael Neff. Hij maakte onder meer de foto’s van auto-onderdelen voor de Automechanika Kalender 2016. Het winnende beeldmateriaal van de “Masters at Work” wedstrijd komt in de Werkplaats Kalender 2019. Daarnaast ontvangen de winnaars een Award en een prijzenpakket ter waarde van vijfhonderd Ook worden onder alle deelnemers en tipgevers enkele prijzen verloot.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties