Kärcher heeft op Urk een nieuw Kärcher Center geopend in de vestiging van Asix Reinigingsmachines aan Het Spijk 3. Asix werd recentelijk werd overgenomen door Kärcher. De opening werd verricht door wethouder Geert Post.

In de showroom van Kärcher op Urk zijn zowel particuliere als zakelijke klanten welkom. “De keuze is op Urk gevallen omdat we zo het hele noorden van het land kunnen bedienen, zowel de B-to-Bmarkt, als de B-to-Cmarkt”, zegt commercieel manager Luc Gerssen. “We willen voor een goed advies en een regionale service immers dicht bij de klant staan. Die kan altijd bij ons terecht voor een gericht advies op maat, waarbij de producten ter plaatse kunnen bekeken en uitgetest worden.

Bekende productlijnen

“Voor de professionele markt zijn het uiteraard de bekende productlijnen van Kärcher: de veegzuigmachines, de stofzuigmachines, hogedrukreinigers, stoomreinigers, schrobmachines … Maar ook gemeentevoertuigen, zoals grote veegmachines, zitten in het aanbod”, aldus Gerssen.

Onderhoud en reparatie

Ook voor het onderhoud en de reparatie van machines kunnen klanten op Urk terecht. Het pand wordt tevens gebruikt door Van Der Reest Machines, exporteur en importeur van gebruikte machines. Met hun expertise kan er onder één dak multibrandservice worden uitgevoerd. Grote reparaties kunnen hier verricht worden. Daarnaast heeft Kärcher de beschikking over een mobiele reparatieservice.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties