Per 1 oktober aanstaande zal Marcel Streppel onderdelendistributeur Doyen Auto Nederland gaan verlaten. “Na twaalf jaar aan het roer te hebben gestaan wordt het tijd voor een volgende stap”, aldus Streppel, die nog even voor zich wil houden waar die volgende stap – overigens in goed overleg met Doyen – wordt gezet. “Ïk ben me momenteel aan het oriënteren op de mogelijkheden in de dynamische markt van vandaag.”

In de afgelopen jaren heeft Streppel samen met zijn team Doyen uitgebouwd tot de derde onderdelendistributeur van Nederland. Een nieuw centraal magazijn en hoofdkantoor werden opgezet, het werkplaatsconcept Requal werd vernieuwd en het API-grossiersnetwerk versterkt.

“We hebben met het team hard gewerkt om iets moois te maken van Doyen Auto Nederland. In mijn ogen is dat gelukt en vind ik het zelf tijd geworden om nu een nieuwe uitdaging aan te gaan”, aldus Streppel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties