LKQ Fource is een samenwerking aangegaan met Stichting DaDa en heeft bij de stichting een groot aantal van de kenmerkende giraffe knuffels ingekocht. Deze knuffels worden in de komende maanden door de commerciële managers van LKQ Fource geleverd bij de regionale ziekenhuizen.

Ieder jaar ontvangen de klantrelaties van LKQ Fource aan het einde van het jaar een bedankje. Dit jaar is besloten om een deel van deze bedankjes in te zetten voor het goede doel. “Als er één gedachte treffend is voor het afgelopen jaar, dan is het wel de boodschap Zorg voor elkaar”, vertelt Johan van der Hoeven, Sales Director bij LKQ Fource. Stichting DaDa is gekozen omdat deze Stichting de zorg voor alle kinderen steunt, ongeacht welke ziekte.

Aangenamer verblijf

“Stichting DaDa doet er alles aan om kinderen zich ook in een ziekenhuis thuis te laten voelen. Dit doen zij door het doneren van knuffels en het financieren van projecten, bijvoorbeeld een speciale kinderwachtkamer op de SEH in het Franciscus Ziekenhuis. “De giraffe knuffels zijn echt een steun voor de kinderen. Ze zorgen voor een directe positieve ervaring wanneer de kinderen opgenomen worden in het ziekenhuis. Daarnaast wordt het bedrag dat is uitgeven aan de knuffels, geïnvesteerd in andere projecten van stichting DaDa die als doel hebben om het verblijf van kinderen in ziekenhuizen aangenamer te maken. Een win-win situatie”, vertelt Antwan van Esch, commercieel manager bij LKQ Fource.

Van Esch is vrijdag op bezoek geweest bij het Amphia ziekenhuis in Breda, waar hij een lading knuffels heeft afgeleverd. “We zijn hartstikke blij met de giraffe knuffels. Hier kunnen we een hoop kinderen blij mee maken en even laten vergeten dat ze in het ziekenhuis liggen”, aldus Giel Baaij van het Amphia ziekenhuis.

De komende maanden worden er nog meer ziekenhuizen voorzien van knuffels. Onder andere Zuyderland MC in Sittard-Geleen, Admiraal de Ruyter ziekenhuis in Goes, Flevoziekenhuis in Almere, Diakonessenhuis in Utrecht en nog meer, staan op het lijstje om de giraffe knuffels in ontvangst te nemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 februari 2026
Joint venture Stellantis en MSX voor Eurorepar Car Service
4 februari 2026
VWE corrigeert cijfers occasionverkopen
4 februari 2026
Duurzaam?
3 februari 2026
Kroon-Oil kondigt samenwerking aan met racetalent Réne Lammers
3 februari 2026
Verkoop tweedehands elektrische auto explodeert
3 februari 2026
8,9 procent meer occasions in januari
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33