Verlichtings- en elektronicaspecialist Hella heeft zijn assortiment lampen voor auto’s, vrachtwagens, landbouwmachines en tweewielers herzien. Dit komt tot uiting in nieuwe karton- en blisterverpakkingen, en in een nieuw kleurenschema.

De nieuwe verpakkingen zorgen ervoor dat productcategorieën als Standard, Performance, Design en Long Life in één oogopslag herkenbaar zijn. Daarnaast bieden pictogrammen en QR-codes aanvullende informatie over de levensduur en lichtkleur. Ook geven ze informatie over de juiste toepassing en het voertuigtype.

Online

De lampen zijn bij speciaalzaken verkrijgbaar in blisterverpakkingen of kartonnen dozen. De blisterverpakkingen zijn nu zowel aan de voor- als aan de achterkant doorzichtig. Dit vergemakkelijkt het zoeken naar en het selecteren van het juiste product. Daarnaast kunnen eindgebruikers de juiste lamp ook vinden met de online configurator.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties