Verlichtings- en elektronicaspecialist Hella heeft zijn assortiment lampen voor auto’s, vrachtwagens, landbouwmachines en tweewielers herzien. Dit komt tot uiting in nieuwe karton- en blisterverpakkingen, en in een nieuw kleurenschema.

De nieuwe verpakkingen zorgen ervoor dat productcategorieën als Standard, Performance, Design en Long Life in één oogopslag herkenbaar zijn. Daarnaast bieden pictogrammen en QR-codes aanvullende informatie over de levensduur en lichtkleur. Ook geven ze informatie over de juiste toepassing en het voertuigtype.

Online

De lampen zijn bij speciaalzaken verkrijgbaar in blisterverpakkingen of kartonnen dozen. De blisterverpakkingen zijn nu zowel aan de voor- als aan de achterkant doorzichtig. Dit vergemakkelijkt het zoeken naar en het selecteren van het juiste product. Daarnaast kunnen eindgebruikers de juiste lamp ook vinden met de online configurator.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties