In samenwerking met Pico Technology, producent van Pico oscilloscopen, en Autoniveau organiseert AA-Equipment begin april oscilloscoop-workshops. Op 2 april bij Autoniveau in Amsterdam, op 3 en 4 april bij Autoniveau in Helmond en telkens van 19.00 tot 22.00 uur.

Tijdens deze workshops worden bij een aangepast voertuig diverse klussen in praktijk gebracht. Denk onder meer aan een batterij alternatortest met relatieve compressie, het testen van dieselinjectors in signaal zichtbaar maken, CAN busmetingen, brandstofdrukken en het secundair meten met de Coil on plug.

Diagnose

De bijeenkomsten zijn toegankelijk voor maximaal 25 personen per keer. Ze geven volgens AA-Equipment een goed beeld van wat een oscilloscoop kan betekenen als diagnose-instrument. Bij moderne voertuigen is diagnose stellen via het uitlezen van foutcodes niet meer voldoende. Ook het wisselen van componenten in de hoop de storing te verhelpen, is niet meer van deze tijd. Een oscilloscoop is dat volgens de organisatie van de workshops wel.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties