De eerste maand van dit jaar heeft in de Europese autoregistraties een daling van 1,4 procent laten zien, ten opzichte van januari 2010. Het totaal aantal registraties in de EU in deze maand bedraagt 1.041.650 stuks. In Nederland is dat uitgekomen op 75.174, een toename van 19.8 procent (12.424).

Interieurreparatieketen Color Glo heeft nu ook in Amsterdam Zuid-Oost en Zaanstad haar deuren geopend. Guido de Laat (Amsterdam) en Fred, Peter en Loes van Egmond (Zaanstad) zijn de nieuwste franchisenemers.

De uitbreiding van het Nederlandse Subaru-dealernetwerk gaat volgens planning. Na zes nieuwe dealers in 2010 in Haarlem, Delfgauw, Groningen, Gouda en Amersfoort, zijn nu Subaru Center Jurjen Jonker in Joure

Laatste nieuws
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties