Interieurreparatieketen Color Glo heeft nu ook in Amsterdam Zuid-Oost en Zaanstad haar deuren geopend. Guido de Laat (Amsterdam) en Fred, Peter en Loes van Egmond (Zaanstad) zijn de nieuwste franchisenemers. Het totaal aantal vestigingen in Nederland komt daarmee op veertien.

"De kracht van Color Glo zit hem in het feit dat wij alles binnen 48 uur na melding bij onze klanten op locatie kunnen repareren of reconditioneren, zonder nare luchtjes of droogtijd", aldus de ondernemers.

Color Glo is opgericht in 1975 en heeft internationaal inmiddels meer dan duizend franchisenemers. De vervanging van onderdelen, zoals stuurwielen en dashboards kan na een bezoek van Color Glo voor onbepaalde tijd worden uitgesteld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
7 juli 2025
Uitdagingen leiden tot kansen
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
Meest bekeken berichten
Recente reacties