RDW heeft haar jaarverslag 2010 openbaar gemaakt via een website en daaruit blijkt dat de voertuig- en documentinformatie uit de registers vaker wordt geraadpleegd. In 2010 zijn de registers bijna 703 miljoen keer geraadpleegd. In 2009 was dit ruim 666 miljoen keer.

Würth Nederland brengt een siliconenvrije sproeiglans en lederverzorging op de markt voor personen- en bedrijfswagens. Daarnaast brengt het bedrijf een nieuwe lakpolish.

De omzet en het resultaat in het eerste kwartaal van 2011 is bij Stern Auto omhoog gegaan ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Stern zag met name de verkoop

Wie zijn Opel laat repareren bij een erkende dealer, ontvangt vanaf heden de Mijn Opel-pas. Met de kaart krijgt de eigenaar onder meer een jaar lang gratis pechhulp, een gratis

Thatcham Automotive Academy, de body- en paint-opleider van Groot Brittannië, start met een nieuw initiatief van wereldwijde schadehersteltrainingen op lokaal niveau. Voor Nederland is nog geen <a title="Thatcham Associates" href="http://www.thatcham.org/products/index.jsp?page=1272"

Laatste nieuws
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
16 april 2026
Later betalen voor onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties