Van Kouwen Automotive, dealer van Opel, Chevrolet, Kia, Fiat en Alfa Romeo in de regio Amsterdam, is op 1 september samen met Reco Autoschade Groep gestart met een gezamenlijk schadeherstelbedrijf. De dealergroep heeft vijftig procent belang in Van Kouwen Merkherstel in Hoofddorp en Reco voert het management.

Na maanden van voorbereiding, oefenen met strakmaken, schuren en spuiten en mentaal getraind worden door oud bokskampioen Arnold Vanderlyde is autospuiter <a title="Akzo steunt Tegels op World Skills" href="https://aftersalesmagazine.nl/nl/blog/item/Akzo_steunt_Tegels_op_World_Skills/1120" target="_self"

Ruim een half jaar voor Autotechnica 2012 in Brussels Expo is al meer dan tachtig procent van de beschikbare ruimte verhuurd. Opmerkelijk daarbij is het hoge aantal nieuwe standhouders.

Cees Goekoop is maandag overleden. De van oorsprong Amsterdammer was tussen 1999 en april 2009 voorzitter van Vaco, de bedrijfstakorganisatie voor de banden- en wielenbranche in Nederland. Daarvoor was Goekoop

In een markt met steeds smallere marges is het belangrijk om het optimale resultaat uit de bedrijfsprocessen te halen. De veranderende schadeherstelmarkt vraagt daarbij om innovatieve oplossingen. ABZ ondersteunt de

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties