Waar oktober nog een daling liet zien van 1,32 procent ten opzichte van september, is er de afgelopen maand juist een klein herstel (0,41 procent) opgetreden in de index van occasion showroomvraagprijzen (AOX). Echter, de maanden november in 2012 en 2011 vergeleken, zijn de prijzen met 4,26 procentpunt gedaald.
Doyen Auto Nederland heeft Kees Willemsen aangesteld als nieuwe salesmanager. Hij geeft sinds 1 december in deze functie leiding aan een verkoopteam van vier personen.
De Autoscout 24 Gebruikte Auto's Prijs Index (AGPI) maakt de prijsontwikkeling in de tweedehands automarkt inzichtelijk. Uit de cijfers van november blijkt dat de verkoopprijs licht gestegen is met 0,16
De verkiezingslijst voor Auto van het Jaar 2013 is bekend. Er staan in totaal 35 auto's op. Alle kanshebbers zijn nieuwe auto's die uiterlijk voor het einde van dit jaar
Een onafhankelijk vakblad dat gemaakt wordt door specialisten pur sang met tientallen jaren ervaring.
Heeft u interessant nieuws voor onze redactie?
Stuur uw bericht dan hier in: