Boxo-gereedschap wil zijn netwerk in Nederland aanzielijk uitbreiden en is daarom op zoek naar dealers.

AD Grossiers heeft een drietal nieuwe productlijnen toegevoegd in het aanbod. Het gaat om pakkingen van Elring, mechanische trekkers van Nexus en Tyre Pressure Monitoring Systems van Unimotive.

Europa moet beduidend meer investeren in de automotive sector om de concurrentiekracht op peil te houden. Dat vindt Europarlementariër Franck Proust, eindverantwoordelijke van het Europese stimuleringsprogramma Cars 2020.

Ondanks zwaar economisch weer heeft de Stern Groep over het eerste halfjaar van 2013 bemoedigende resultaten gehaald. De sterke omzetdaling bij nieuwe personenauto’s en bedrijfswagens is nagenoeg geheel opgevangen door

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties