Boxo-gereedschap wil zijn netwerk in Nederland aanzielijk uitbreiden en is daarom op zoek naar dealers.

AD Grossiers heeft een drietal nieuwe productlijnen toegevoegd in het aanbod. Het gaat om pakkingen van Elring, mechanische trekkers van Nexus en Tyre Pressure Monitoring Systems van Unimotive.

Europa moet beduidend meer investeren in de automotive sector om de concurrentiekracht op peil te houden. Dat vindt Europarlementariër Franck Proust, eindverantwoordelijke van het Europese stimuleringsprogramma Cars 2020.

Ondanks zwaar economisch weer heeft de Stern Groep over het eerste halfjaar van 2013 bemoedigende resultaten gehaald. De sterke omzetdaling bij nieuwe personenauto’s en bedrijfswagens is nagenoeg geheel opgevangen door

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties