Boxo-gereedschap wil zijn netwerk in Nederland aanzielijk uitbreiden en is daarom op zoek naar dealers.

AD Grossiers heeft een drietal nieuwe productlijnen toegevoegd in het aanbod. Het gaat om pakkingen van Elring, mechanische trekkers van Nexus en Tyre Pressure Monitoring Systems van Unimotive.

Europa moet beduidend meer investeren in de automotive sector om de concurrentiekracht op peil te houden. Dat vindt Europarlementariër Franck Proust, eindverantwoordelijke van het Europese stimuleringsprogramma Cars 2020.

Ondanks zwaar economisch weer heeft de Stern Groep over het eerste halfjaar van 2013 bemoedigende resultaten gehaald. De sterke omzetdaling bij nieuwe personenauto’s en bedrijfswagens is nagenoeg geheel opgevangen door

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties