Toyota roept 369.000 auto's terug naar de garage in Japan, de Verenigde Staten en Europa wegens twee verschillende technische problemen.

De Auto-inruilservice van Marktplaats zal voortaan worden ingevuld door BVA Auctions. Dat heeft Marktplaats vandaag bekend gemaakt. BVA heeft veel expertise op het gebied van veilingen.

Als onderdeel van haar 50-jarig bestaan daagt Leaseplan haar medewerkers uit in estafettevorm zo zuinig mogelijk 20.000 kilometer af te leggen.

Met ingang van 1 september is Marc Oudshoorn toegetreden tot de directie van Multilease in de functie van directeur New Business Development. Rolf van Essen start per 1 oktober als

Leasemaatschappij Arval introduceert tijdens de iMobility Challenge op 11 september haar autodeelconcept: de Wisselwagen. Hiermee speelt Arval in op de behoefte aan flexibel zakelijk vervoer voor medewerkers zonder leaseauto.

Light-Star is de nieuwste Bosch-innovatie op vlak van bijkomende verlichting. De omvang van de elektronisch gecontroleerde verstraler zorgt voor een optimale verlichting van de weg, met hoge lichtintensiteit en minimaal

In de maand augustus zijn in totaal 28.623 nieuwe personenauto’s op kenteken gezet, dat is een daling van 13,3 procent ten opzichte van dezelfde maand in 2012 (32.996 stuks).

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties