Dealergroep Broekhuis koopt de Ford-vestiging in Amersfoort van Stern Groep. Beoogd wordt de transactie af te ronden rond de jaarwisseling. De verkoop zal leiden tot een netto boekwinst bij het beursgenoteerde Stern.

Geen geheime, gouden formule, maar relevante cijfers zijn de essentiële basis voor een succesvolle en slagvaardige bedrijfsvoering. Juist nu de markt zo hevig onder druk staat, is actueel cijfermateriaal onontbeerlijk

Het Gerechtshof in Maastricht vindt het terecht dat de directeur van een autobedrijf in Parkstad een monteur heeft ontslagen die de baas heeft uitgescholden.

De Ford Mustang is de meest gewilde klassieke auto in Europa. Dat blijkt uit een onderzoek van Autoscout24 onder 75.000 Europeanen.

Belgen zullen binnenkort financieel aangemoedigd worden om hun voertuig met winterbanden uit te rusten.  De regering denkt aan een premie bij aanschaf of een vermindering van de verzekeringspremie.

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties