De organisatie van de Vakbeurs Autoprofessioneel en Schadeherstel Venray heeft besloten het evenement in 2013 van de beurskalender te halen.

Reinier van Westerveld van Hyundai-dealerbedrijf Bert Wieten in Zwolle is verkozen tot Beste Leermeester van het Jaar. Dat is bekendgemaakt tijdens een feestelijke bijeenkomst bij kenniscentrum Innovam in Nieuwegein.

De Koskamp Groep met vestigingen in zeven provincies Noordoost en Midden Nederland met het hoofdkantoor in Den Ham (ov), vierde vorige week het jubileumfeest bij Zalencentrum Harwig in Den Ham.

Computer Service Wieberdink (CSW) heeft het softwarepakket Automaat gekoppeld met de USN-Centuri webshop. Daardoor is het mogelijk voor garagebedrijven om direct vanuit de werkplaatsorder producten te bestellen bij USN-Centuri.

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties