Met ingang van januari 2014 introduceert EPS Automotive haar nieuwe lijn filters van het merk Coopersfiaam. 

Schadeherstellers uit heel Europa hebben hun mooiste klassieke auto's in beeld gebracht in de nieuwe kalender 'Passion 2014' van Spies Hecker. Ook voor het jaar 2015 roept Spies Hecker

Om zich als organisatie nadrukkelijker te manifesteren in de zakelijke markt heeft Point S, de keten van onafhankelijke bandenspecialisten, Rick Gerrits aangesteld als accountmanager zakelijke markt.

De export van gebruikte personenauto's uit Nederland is in 2013 met 14,1 procent gedaald, van 324.842 naar 279.036 auto’s. Daarmee bereikte deze export nog wel het één na hoogste niveau

BMW Groep Nederland heeft het Waeco 5000 Low Emission series airco servicestation gehomologeerd voor onderhoud en reparatie aan airconditioningsystemen van de elektrische BMW i3 met koudemiddel R1234yf.

Philips voorziet vanaf nu de verpakking van elke nieuwe xenonlamp van een authenticiteitscertificaat (COA). Op deze manier wil Philips klanten en consumenten behoeden voor de koop van namaakverlichtingsproducten.

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties