Met ingang van januari 2014 introduceert EPS Automotive haar nieuwe lijn filters van het merk Coopersfiaam. 

Schadeherstellers uit heel Europa hebben hun mooiste klassieke auto's in beeld gebracht in de nieuwe kalender 'Passion 2014' van Spies Hecker. Ook voor het jaar 2015 roept Spies Hecker

Om zich als organisatie nadrukkelijker te manifesteren in de zakelijke markt heeft Point S, de keten van onafhankelijke bandenspecialisten, Rick Gerrits aangesteld als accountmanager zakelijke markt.

De export van gebruikte personenauto's uit Nederland is in 2013 met 14,1 procent gedaald, van 324.842 naar 279.036 auto’s. Daarmee bereikte deze export nog wel het één na hoogste niveau

BMW Groep Nederland heeft het Waeco 5000 Low Emission series airco servicestation gehomologeerd voor onderhoud en reparatie aan airconditioningsystemen van de elektrische BMW i3 met koudemiddel R1234yf.

Philips voorziet vanaf nu de verpakking van elke nieuwe xenonlamp van een authenticiteitscertificaat (COA). Op deze manier wil Philips klanten en consumenten behoeden voor de koop van namaakverlichtingsproducten.

Laatste nieuws
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
Meest bekeken berichten
Recente reacties