Fixico gaat een landelijke dekking met zijn autoschadeherstel-app aan, na een succesvolle pilot van drie maanden waarin er 510 opdrachten in en rond Amsterdam verwerkt zijn. Wat opvalt is dat autobezitters niet altijd de goedkoopste offerte kiezen, maar zeer gevoelig zijn voor service.

Mitsubishi en Business Lease hebben een samenwerking in de vorm van een leaselabel gelanceerd. Onder het label Mobiel Leasing zal Business Lease de leaseactiviteiten voor Mitsubishi uitvoeren. Mitsubishi wordt hiermee,

De Waal Autogroep in Tiel is uitgeroepen tot Skoda Dealer van het Jaar 2014. Op alle fronten scoorde deze dealer buitengewoon goed.

De gestage groei van het elektrische wagenpark zorgt in de grote steden voor een grotere parkeerdruk. Doordat de hybride en elektrische wagens aan een vaste parkeerplek zijn gekoppeld vanwege het

Volgens RDW zullen na 1 mei ongeveer 500 apk-stations stoppen met keuren, of keuringen gaan uitbesteden bij een ander bedrijf, omdat zij niet tijdig over de vereiste nieuwe remmentestbank beschikken.

Er dreigt een waar bloedbad onder tankstations langs de grens. De meesten zijn op sterven na dood. Dat zijn de harde woorden van Bovag-directeur Koos Burgman over de penibele situatie

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties