Tijdens de zomer is de gemiddelde vraagprijs van occasions blijven stijgen (0,45 procent) en komt de gemiddelde prijs van gebruikte auto's in augustus op 11.681 euro. De vraag stijgt in alle segmenten. Het opvallendst zijn de segmenten SUV/Offroad met 13,3 procent, de kleine auto's met 11,3 procent en de compacte auto's met 10,5 procent.

Mark Laan van Caravancentrum Venhuizen toont zijn vakmanschap in een uitzending van Omroep Max. In het tv-programma Groeten van Max beoordeelt Laan de schade aan een camper als gevolg van

Vanuit Nederland werden de afgelopen maand de meeste occasions naar Polen (19,7 procent) geëxporteerd. Op de tweede plaats komt, ondanks de oorlog, Oekraïne (9,1 procent) en België (7,8 procent) is

Imbema Automaterialen is definitief in handen van Sator. Dit betekent dat de automaterialen-grossiers Westerhof, Tielman, Ira, Eddy Vos en Van Mill nu officieel deel uit maken van Sator Holding.

Laatste nieuws
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
11 december 2025
Marco van der Aa voorzitter RAI Aftermarket
11 december 2025
Ondernemers onderling
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
Meest bekeken berichten
Recente reacties