De onderhandelingen voor een nieuwe cao Metaal en Techniek 2015, waaronder ook schadebedrijven vallen, zijn donderdagavond afgebroken. De werkgevers hebben een eindbod gedaan die door de vakbonden is afgewezen. FNV Metaal beraadt zich nu op een actietraject.

WM Automaterialen wordt per 1 april 2015 Bosch First Supplier. Vertegenwoordigers van Robert Bosch Benelux en WM Automaterialen ondertekenden daartoe eerder deze maand een overeenkomst. Bosch First Suppliers voeren zowel

Autobouwer Mercedes-Benz gaat een heus hybride-offensief lanceren. Binnen twee jaar zullen 10 hybridemodellen van de band rollen. Daarmee wil Mercedes de relatieve achterstand op dit gebied gaan inhalen.

Automotive airconditioningspecialist Dometic Benelux is met haar divisie Waeco een partnerschap aangegaan in het EasyAirco werkplaatsconcept van onderdelenimporteur en leverancier Fource. Waeco ondersteunt het Fource-netwerk met kennis, specialisme, en service-equipment.

VOC bestaat dit jaar 65 jaar. Een periode waarin de ontwikkelingen in de carrosseriebranche maar ook op het gebied van kennisdeling niet hebben stil gestaan. VOC speelt in op deze

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties