De verkiezing 'Leaseauto van het Jaar' is gewonnen door de Volkswagen Passat. Na een selectie op criteria als exploitatiekosten, design, representativiteit, zuinigheid en milieu, kwaliteit, dealernetwerk en rijeigenschappen was de jury unaniem in haar keuze.
De Aeromobil 3.0, de eerste vliegende auto die binnenkort op de markt zou komen, is tijdens een testvlucht in Slowakije neergestort. De piloot/bestuurder kon zich met een parachute in veiligheid
Het Nationaal Zakenauto Onderzoek (NZO) gaat van start. In deze zevende editie worden automobilisten en bedrijven weer opgeroepen hun beweegredenen weer te geven voor de keuze van een specifieke zakenauto.
Google heeft bevestigd dat er vier ongelukken met zelfrijdende auto's hebben plaatsgevonden. In alle gevallen ging het om lichte blikschade bij testauto's.
De gemiddelde Nederlander heeft amper notie welke band voor zijn auto de beste is; hoe vaak hij de bandenspanning moet controleren en welke besparing dit oplevert. Zo is slechts 5
Een onafhankelijk vakblad dat gemaakt wordt door specialisten pur sang met tientallen jaren ervaring.
Heeft u interessant nieuws voor onze redactie?
Stuur uw bericht dan hier in: