Laatst werd een leaserijder aan wie ik een nieuwe auto had geleverd gebeld door de merkimporteur. 'We zien dat uw auto aan onderhoud toe is. Ik wil graag een afspraak met u maken'. Waarop mijn klant antwoordde: 'nee, ik zit bij Bosch Car Service, bij De Baaij.' 'Maar dat mag u niet', was de reactie. Gelukkig belde die klant mij door wat er gebeurd was.

Autoservice- en bandenspecialist Euromaster start weer de inmiddels befaamde vijftig procent kortingsweken. Deze keer onder de naam Voorjaarsweken.

De overnames die Sator-LKQ vorige week bij onze zuiderburen realiseerde zijn niet alleen interessant van uit het perspectief van de onderdelendistributie.

Brancheverenigingen Bovag en Vaco roepen een nieuw kabinet op meer werk te maken van informatie uit ongevallenanalyses. In de verkiezingsprogramma’s van politieke partijen is verkeersveiligheid een ondergeschoven kindje, terwijl in

Laatste nieuws
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
19 februari 2026
Snap-on introduceert stroomtangmultimeter met dual display
Meest bekeken berichten
Recente reacties