Waar de autobranche innoveert, innoveren de verzekeraars mee. Over dergelijke kwesties en andere wordt u bijgepraat door onder andere Geeke Feiter-Van Heuvelen, directeur Schade Particulieren van Nationale-Nederlanden, tijdens het netwerkevent ‘Schademarkt in stroomversnelling’ van Automotive Insiders.
Hertz Nederland breidt met onmiddellijke ingang Thrifty Autoverhuur uit naar alle dertig Hertz-vestigingen in Nederland. Later dit kwartaal volgen België en Luxemburg.
Noord-Brabant krijgt een nieuwe testomgeving voor technologische ontwikkelingen die het verkeer vlotter, veiliger en duurzamer maken. Hier kunnen ervaringen worden opgedaan met autonoom rijdende auto’s, maar ook met vrachtwagens die
46 procent van de autobezitters is oververzekerd, 20 procent onderverzekerd. Feitelijk heeft slechts 34 procent een adequate dekking.
Freeroad, Mazda-dealer voor Almere en omliggende regio, neemt per 1 april a.s. de Mazda-dealeractiviteiten van Autobedrijf Leerentveld B.V. in Zwolle over van de huidige eigenaren, Berry en Patrick Leerentveld. Zowel
Het is weer eens onrustig in schadeland. Terwijl vele onafhankelijke schadeondernemers gniffelend de ondergang van Care aanschouwden (mooi een concurrent minder), komt daar plotsklaps het persbericht van Focwa voorbij.
Laatste nieuws
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
Meest bekeken berichten
Recente reacties