Connectiviteit kan volgens Jens Werner de klantenbinding versterken, zeker op korte termijn. “Maar op lange termijn, zeker als elektrische mobiliteit doorzet, zal de margestroom uit de aftersales verminderen.” Als ceo van Penske Duitsland is hij verantwoordelijk voor ruim 365 miljoen euro omzet: “Prioriteit is de winstgevendheid op orde houden.” Een exclusief gesprek over de digitale kansen.
In ons bericht ‘Herfinanciering voor Bosal’ meldden wij afgelopen vrijdag abusievelijk dat Bosal zijn uitlaatdivisie wil afstoten. De maatregel van de onderneming betreft echter haar divisie Trekhaken.
In een officiële verklaring die vanmiddag is uitgegeven maakt Opel bekend dat topman Karl-Thomas Neumann per direct terugtreedt. De afgelopen dagen gonsde het al van de geruchten over zijn vertrek.
Werkgevers en vakbonden hebben het akkoord over de nieuwe cao voor het Carrosseriebedrijf definitief goedgekeurd. De op 21 april bereikte overeenkomst, waarover onder meer Focwa en RAI
Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties