Autofabrikant Tesla werkt, in samenwerking met assurantiekantoor Turien & Co., aan een aanpassing van zijn software die diefstal van Tesla’s moet tegengaan.
Netwerksociëteit Automotive Insiders gaat 13 september nader in op de prijs en kwaliteit van schadeherstel. Aan de bijeenkomst wordt meegewerkt door vertegenwoordigers van onder meer Bovag, Focwa, Athlon en Inshared.
De BMW Groep heeft de wereldwijde verkoop van BMW, Mini en Rolls-Royce in het eerste halfjaar van 2017 met 5,0 procent zien toenemen tot een recordtotaal van 1.220.819 voertuigen.
Er wordt de laatste tijd niet meer zozeer geïnvesteerd in traditionele spuitcabines, maar des te meer in flexibele all-in-one cabines. Zeker nu cosmetische schade zo in de belangstelling staat.
Dominic Vrieze is per 1 juli als key account manager Benelux in dienst getreden bij Lumileds Netherlands BV (voorheen Philips Automotive Lighting). Hij volgt Thomas Draisma op, die Lumileds eerder
Laatste nieuws
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties